Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Spotkanie z Księdzem Biskupem Januszem Ostrowskim

Spotkanie z Księdzem Biskupem Januszem Ostrowskim

Opublikowano: 19-06-2018

W dniu 19.06.2018r. Ksiądz Biskup Janusz Ostrowski przyjął delegację z Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. Z Biskupem spotkali się nauczyciele uczący go w latach 1979-85, jak również pracujący obecnie. Wręczono mu okolicznościowy ozdobny kryształ i drobne upominki. Szkołę reprezentowali: Pani Dyrektor Ewa Kaliszuk, Wiesław Stępniak i Kazimierz Szymański oraz nauczyciele emerytowani: Jerzy Lebiedziewicz , Wiesława Pesta, Antonina Piróg, Jan Pochodaj, Zbigniew Śliwa i Mirosław Zawadzki. W spotkaniu wzięli również udział trzej koledzy szkolni Księdza Biskupa: Krzysztof Bachmura, Wojciech Łoziński i Marek Paderewski. Wspominano dawne czasy, jak również prowadzono rozmowy o teraźniejszości i przyszłości szkoły. Prawdopodobnie po zakończeniu prac remontowych i modernizacyjnych Ksiądz Biskup weźmie udział w powrocie uczniów i nauczycieli do odnowionego obiektu.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー