Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie z Marvinem – studentem z Niemiec

Spotkanie z Marvinem – studentem z Niemiec

Opublikowano: 28-05-2020

28 maja 2020 r. odbyło się spotkanie online z „aktywistą” z Niemiec oraz uczniami naszej szkoły.

25-letni Marvin w formie warsztatów zaprezentował uczniom niemiecką kulturę i opowiedział o swoim życiu na studiach w Warszawie i o aktualnym obrazie Niemiec. Na koniec uczniowie zadawali pytania. Całe spotkanie przebiegało w miłej, wesołej atmosferze. Nasi uczniowie mieli okazję przełamać barierę językową i poznać ciekawą osobowość. Liczymy na odwiedziny  „na żywo” w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー