Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Spotkanie z pracodawcami

Spotkanie z pracodawcami

Opublikowano: 07-11-2017

7 listopada 2017r. odbyło się w ZSM-E w Olsztynie spotkanie z pracodawcami współpracującymi ze szkołą. Zaproszenie dyrektora szkoły przyjęło dziewięciu przedsiębiorców reprezentujących branżę elektryczno – mechaniczną, m.in.: firma Eltel, zakład Michelin, Unimasz, firma Pronad, Kolster, zakład Schwarte – Milfor, firma Elektrosystem, Tigomag i Tymbark. Podczas spotkania dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk przedstawiła informacje na temat planowanych inwestycji w szkole, organizacji Dni Otwartych w „Energetyku”, planów związanych z ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2018 / 2019. Goście dyskutowali na temat kształcenia zawodowego, współpracy ze szkołą i dalszych planów tym zakresie. Spotkanie zakończyło wręczenie podziękowań pracodawcom za przekazanie materiałów dydaktycznych wykorzystywanych podczas zajęć praktycznej nauki zawodu. W spotkaniu uczestniczyli również wicedyrektor szkoły Tomasz Koński, kierownik warsztatów szkolnych Wiesław Stępniak oraz doradca zawodowy Sylwia Narbut.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー