Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie z raperem Rogerem Recklessem

Spotkanie z raperem Rogerem Recklessem

Opublikowano: 16-10-2020

W piątek 16 października 2020 r. grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu online z niemieckim raperem – Rogerem Reklessem. Wokalista ze swojego studio nagrań w Monachium opowiadał historię hip-hopu, zaprezentował jak pisać teksty i zrobić dobry bit. Nie zabrakło też wspólnego rapowania – Roger zaśpiewał piosenkę, do której uczniowie podawali swoje ulubione wyrazy w języku niemieckim . Dziękujemy za udaną zabawę!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー