Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Spotkanie z żołnierzami Obrony Terytorialnej

Spotkanie z żołnierzami Obrony Terytorialnej

Opublikowano: 10-12-2019

10 grudnia 2019 r. uczniowie klas 3Mm i 2Mm spotkali się z żołnierzami 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej (4W-MBOT), którzy przedstawili naszym uczniom podstawowe informacje dotyczące Wojsk Obrony Terytorialnej, warunki powołania do służby, strukturę organizacyjną, proces szkolenia i świadczenia, jakie przysługują żołnierzom tej formacji.

Uczniowie zapoznali się ze ścieżką awansu zawodowego, warunkami służby oraz korzyściami jakie wynikają z faktu wstąpienia w szeregi tej jednostki, która daje szansę na połączenie życia osobistego i zawodowego z wypełnianiem obowiązków wobec Ojczyzny.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー