Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Srebrna Odznaka Honorowa NOT

Srebrna Odznaka Honorowa NOT

Opublikowano: 27-02-2017

23 lutego 2017r. w siedzibie Warmińsko – Mazurskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT w Olsztynie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące 3 –letnią działalność Oddziału Olsztyńskiego, którym w ostatnich latach kierował Prezes Pan Jan Chojecki. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: II Zastępca Prezydenta Olsztyna Pani Halina Zaborowska – Boruch, Dziekan Wydziału Technicznego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego Pan Adam Lipiński, Zastępca Przewodniczącego Warmińsko – Mazurskiej Izby Okręgowej Inżynierów Budownictwa Pan Marian Zdunek oraz członkowie Stowarzyszenia NOT. Podczas uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie Ewa Kaliszuk odebrała z rąk Prezesa Federacji NOT Srebrną Odznakę Honorową dla Zespołu Szkół za dotychczasową współpracę i działalność na rzecz rozwoju gospodarki.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー