Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Statuetki Prezydenta Olsztyna „Pracodawca przyjazny szkole”

Statuetki Prezydenta Olsztyna „Pracodawca przyjazny szkole”

Opublikowano: 30-05-2017

30 maja 2017r. przedstawiciele uczniów klasy 2 Ea mieli zaszczyt oklaskiwać olsztyńskich pracodawców, którzy z rąk Prezydenta Olsztyna otrzymali statuetkę „Pracodawca przyjazny szkole”. Uroczystość odbyła się w Parku Naukowo – Technologicznym.
Wśród nagrodzonych znalazł się nominowany przez Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych Zakład Usługowo – Handlowy Zygmunt Żarna (branża mechaniczna). W trakcie gali wręczono również wyróżnienie dla firmy IN-STEL Kompleksowe Roboty Elektryczne Wiesław Brzostek za wieloletnią współpracę z ZSM-E.
Statuetki Prezydenta Olsztyna „Pracodawca przyjazny szkole” są przyznawane każdego roku przedsiębiorcom i pracodawcom, których wkład w kształcenie zawodowe uczniów zasługują na szczególne wyróżnienie. Uroczystą galę uświetnił występ zespołu nauczycieli przedmiotów zawodowych „Mechaniczno-Energetyczni” z Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー