Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » ,,Stefan Kardynał Wyszyński w oczach młodzieży” – projekt edukacyjny

,,Stefan Kardynał Wyszyński w oczach młodzieży” – projekt edukacyjny

Opublikowano: 27-10-2021

Uczniowie ZSM-E uczcili pamięć Prymasa Tysiąclecia – patrona roku 2021 – Stefana Kardynała Wyszyńskiego, uczestnicząc w projekcie edukacyjnym zrealizowanym przez Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych. Celem projektu było przypomnienie i przybliżenie młodym ludziom postaci i nauczania tego wielkiego Polaka i patrioty, który był obrońcą praw człowieka, Narodu i Kościoła,  doktorem prawa kanonicznego i kapelanem Wojska Polskiego. W projekcie uczestniczyły klasy: 2 EaC, 1M, 3elP, i 7SPa. Młodzież na podstawie obejrzanej prezentacji, pracując w grupach, przygotowała plakaty (mapy myśli) dotyczące osoby kard. Stefana Wyszyńskiego. Były one odzwierciedleniem tego, co młodzi ludzie myślą o tej wybitnej postaci i o jej nauczaniu. Ukoronowaniem tych działań było wyjście uczniów zaangażowanych w projekt na film ,,Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”, który ukazuje mniej znane fakty z życia Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Młodzież oceniła projekt jako ważny i pozwalający na to, aby postać Prymasa Tysiąclecia stała się bliższa młodym ludziom, a jego nauczanie nadal dla nich żywe.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー