Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Strzelanie – pomysł na ferie

Strzelanie – pomysł na ferie

Opublikowano: 07-02-2017

W czasie ferii zimowych – 26.01.2017 i 2.02.2017 – uczniowie ZSM-E w Olsztynie mieli możliwość udziału w zajęciach w strzelaniu z broni pneumatycznej, które odbywały się w strzelnicy LOK pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. O bezpieczeństwo na strzelnicy dbał licencjonowany instruktor strzelectwa sportowego oraz opiekun – pan Andrzej Kończyk, który pomagał zapoznać się z obsługą broni, zasadami oddawania strzałów oraz metodami pozwalającymi zwiększyć szansę na ich celność. Na stanowisku strzeleckim najlepiej radził sobie uczeń Paweł Elsenbach.
Udział w zajęciach strzeleckich był nie tylko pretekstem do pomysłowego, ciekawego sposobu spędzenia ferii, lecz również okazją do odnalezienia nowego hobby.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー