Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Sukces piłkarzy ręcznych ZSM-E w Olsztynie

Sukces piłkarzy ręcznych ZSM-E w Olsztynie

Opublikowano: 29-03-2017

29 marca 2017 r. w Olecku odbyły się Mistrzostwa województwa warmińsko – mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiły drużyny reprezentujące następujące szkoły:

Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie
Zespół Szkół w Lubawie
IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi
I Liceum Ogólnokształcące w Olecku

Drużyna Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie zajęła w rozgrywkach drugie miejsce. W meczu o złoty medal rywalem ZSM-E byli uczniowie IV LO z Elbląga, z których wielu – jako zawodnicy Truso Elbląg – brało udział w ubiegłorocznych klubowych mistrzostwach Polski.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce IV LO Elbląg

II miejsce ZSM-E Olsztyn

III miejsce ZS Lubawa

IV miejsce ZSE Olsztyn

V miejsce LO Gołdap

VI miejsce I LO Olecko

ZSM-E Olsztyn reprezentowali: Mariusz Borowy, Bartosz Dąbrowski, Damian Deresz, Łukasz Dziekoński, Wojciech Golks, Michał Grabowski, Dominik Januszko, Szymon Kluczyński, Tomasz Pasymowski, Mariusz Pietrzak, Kamil Puźniewski, Adrian Stachyra, Damian Waśkiewicz. Trenerem drużyny jest pan Grzegorz Zasadowski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー