Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS

Opublikowano: 28-11-2019

28 listopada 2019 r. w Zespole Szkół  Mechaniczno- Energetycznych w Olsztynie obchodziliśmy Światowy Dzień AIDS. W ramach wydarzenia młodzież  uczestniczyła w wykładzie dotyczącym profilaktyki zakażeń HIV i AIDS. Prelegentami byli przedstawiciele   Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Olsztynie: pani Grażyna Dziubanii, pan Piotr Śmigiel oraz pani Kamila Rucińska. Przeprowadzono również na terenie szkoły  kampanię informacyjno-edukacyjną.

W ramach  tego przedsięwzięcia został zorganizowany konkurs plastyczny i konkurs wiedzy o AIDS i HIV.

Koordynatorzy projektu: Monika Zielińska, Regina Dawidczyk,  Anna Niska, Wanda Piwońska- Kosiorek, Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー