Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień AIDS

Światowy Dzień AIDS

Opublikowano: 28-11-2019

28 listopada 2019 r. w Zespole Szkół  Mechaniczno- Energetycznych w Olsztynie obchodziliśmy Światowy Dzień AIDS. W ramach wydarzenia młodzież  uczestniczyła w wykładzie dotyczącym profilaktyki zakażeń HIV i AIDS. Prelegentami byli przedstawiciele   Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Olsztynie: pani Grażyna Dziubanii, pan Piotr Śmigiel oraz pani Kamila Rucińska. Przeprowadzono również na terenie szkoły  kampanię informacyjno-edukacyjną.

W ramach  tego przedsięwzięcia został zorganizowany konkurs plastyczny i konkurs wiedzy o AIDS i HIV.

Koordynatorzy projektu: Monika Zielińska, Regina Dawidczyk,  Anna Niska, Wanda Piwońska- Kosiorek, Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content