Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Święto ulicy Pana Tadeusza

Święto ulicy Pana Tadeusza

Opublikowano: 18-06-2017

18 czerwca 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie pod opieką pana Wiesława Stępniaka, wspólnie z mieszkańcami ulicy Pana Tadeusza, wzięli udział w święcie tej ulicy i całego osiedla. W uroczystości uczestniczyli także uczniowie okolicznych szkół i przedszkoli. Dla uczestników imprezy organizatorzy przewidzieli kilka godzin wyśmienitej zabawy. Były występy, pokazy i wspólne gry, a także odwiedziny bohaterów znanych z kart narodowej epopei – Tadeusza, Zosi i Telimeny.

Udział w tym przedsięwzięciu wzięli uczniowie klasy 2 M:
Radosław Sidor
Mateusz Rogowski
Kamil Chodyko
Karol Pałczyński

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー