Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Święty Mikołaj w Energetyku

Święty Mikołaj w Energetyku

Opublikowano: 21-12-2017

W ZSM-E zapachniało świętami. 21 grudnia 2017 r. cała społeczność szkolna zgromadziła się w głównym holu przy pięknie udekorowanej choince, aby zgodnie z tradycją wspólnie śpiewać kolędy. Uczniowie klas 1Ebs i 1Ea pod kierunkiem p. Beaty Bartoś, p. Iwony Proniewskiej -Bombały i p. Magdaleny Kozłowskiej przypomnieli genezę zwyczajów i tradycji Bożonarodzeniowych. Był też święty Mikołaj, którego entuzjastycznie witali zebrani. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, a śpiew kolęd rozbrzmiewał w całej szkole.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/koledowanie-w-energetyku/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー