Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkoła do hymnu

Szkoła do hymnu

Opublikowano: 08-11-2019

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych.  Po 123 latach zaborów – niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polek i Polaków – nasz kraj odzyskał suwerenność.
Podczas dorocznych obchodów 11 listopada czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo, którym udało się podnieść kraj z ogromnych zniszczeń, stworzyć warunki rozwoju ekonomicznego, modernizacji gospodarczej i cywilizacyjnej. Aby wyrazić radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. Cała społeczność Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych wspólnie zaśpiewała Hymn Narodowy w dniu 8 listopada 2019 r. o godzinie 11.11.
Organizatorami przedsięwzięcia były: p. Beata Bartoś, p. Magdalena Kozłowska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー