Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy F&F

Szkolenie firmy F&F

Opublikowano: 28-11-2019

28 listopada 2019 r. odbyło się w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie szkolenie Firmy F&F, znaną w Polsce marką tworzącą innowacyjne rozwiązania w automatyce domowej, prowadzone przez przedstawiciela firmy pana Macieja Sobutowskiego. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas: 4Ea, 4EM oraz 3eobs. Uczestnicy zapoznali się z nowoczesną bazą aparatów służących do sterowania nowoczesnymi urządzeniami instalacyjnymi.

Organizator: Andrzej Kończyk

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー