Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolenie firmy F&F

Szkolenie firmy F&F

Opublikowano: 28-11-2019

28 listopada 2019 r. odbyło się w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie szkolenie Firmy F&F, znaną w Polsce marką tworzącą innowacyjne rozwiązania w automatyce domowej, prowadzone przez przedstawiciela firmy pana Macieja Sobutowskiego. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas: 4Ea, 4EM oraz 3eobs. Uczestnicy zapoznali się z nowoczesną bazą aparatów służących do sterowania nowoczesnymi urządzeniami instalacyjnymi.

Organizator: Andrzej Kończyk

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content