Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolne eliminacje XLV Olimpiady Wiedzy Technicznej

Szkolne eliminacje XLV Olimpiady Wiedzy Technicznej

Opublikowano: 19-10-2018

19 października 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyły się szkolne eliminacje XLV Olimpiady Wiedzy Technicznej. W zawodach wzięło udział 16 uczniów. Podobnie jak w roku 2017, pytania testowe i zadania nie były łatwe. Liczymy jednak na uzyskanie liczby punktów kwalifikujących szkołę i uczniów do zawodów okręgowych. W roku szkolnym 2017/2018 na szczeblu okręgowym reprezentował szkołę Szymon Rojek, obecnie już absolwent ZSM-E.
Zawody szkolne przeprowadziła Komisja Szkolna Olimpiady Wiedzy Technicznej w składzie: Kazimierz Szymański, Dorota Szender, Andrzej Gajewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー