Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Szkolne i ogólnopolskie zmagania z Mitologią

Szkolne i ogólnopolskie zmagania z Mitologią

Opublikowano: 13-11-2017

13 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych odbył się „Konkurs Ogólnopolski z „Mitologii”, którego organizatorem jest firma edukacyjna Olimp School. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: 1Ea, 1 Ebs, 1Mm i 3Ea.
Udział w konkursie to dla uczestników możliwość rozwijania i wyzwalania aktywności twórczej, pobudzania do poszukiwań, porządkowania i przedstawiania informacji, jak również okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w zdrowej, sportowej rywalizacji.
Wyniki konkursu ogólnopolskiego poznamy w styczniu 2018 r.

Po zmaganiach w konkursie ogólnopolskich jego uczestnicy rywalizowali w „Szkolnym konkursie mitologicznym”. Uczniowie demonstrowali swoją znakomitą wiedzę i doskonałe opanowanie zagadnień dotyczących mitologii starożytnych Greków i Rzymian oraz antycznych eposów Homera – „Iliady” i „Odysei”. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. Jakub Zuśka – klasa 1Mm
2. Jakub Kuczyński – klasa 3Ea
3. Sebastian Ronowicz – klasa 1Ebs
4. Łukasz Duraj – klasa 1Ea
5. Michał Rydel – klasa 1Ea

 

Koordynator i organizator: Piotr Konarzewski przy współpracy pani Agnieszki Wirchanowicz

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー