Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde”

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde”

Opublikowano: 06-12-2019

6 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była Szwajcaria. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące tego kraju w języku polskim i niemieckim, pytania otwarte i zamknięte. Sprawdzały one wiedzę z zakresu krajoznawstwa, geografii, historii, polityki oraz sztuki. Trzymamy kciuki za jak najwyższe wyniki oraz liczymy na to, że przejdziemy do etapu wojewódzkiego.

Organizator: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー