Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Szkolny etap Olimpiady wiedzy o Rodzinie

Szkolny etap Olimpiady wiedzy o Rodzinie

Opublikowano: 07-11-2018

7. 11. 2018 r. w Zespole Szkól Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się etap szkolny Olimpiady wiedzy o Rodzinie. Wzięło w nim udział 8 zespołów 2-osobowych. Uczniowie rozwiązywali test dotyczący wiedzy o rodzinie, macierzyństwie i ojcostwie. Pojawiły się w nim takie zagadnienia, jak: formy, zasady i warunki zawarcia małżeństwa, przeszkody do zawarcia małżeństwa, prawa i obowiązki małżonków, prawa i obowiązki dziecka, separacja i rozwody oraz adopcja i pokrewieństwo.
Po sprawdzeniu prac konkursowych, komisja w składzie: wicedyrektor szkoły pani Wanda Piwońska –Kosiorek, pani Magdalena Kozłowska i pani Beata Bartoś wyłoniła zwycięzców etapu szkolnego. Są nimi Fabian Stadnik z kl. 2Ea i Przemysław Mazur z kl.2Mm. Gratulujemy!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー