Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolny konkurs “Wielcy polscy chemicy i ich odkrycia”

Szkolny konkurs “Wielcy polscy chemicy i ich odkrycia”

Opublikowano: 30-05-2019

30 maja 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie został rozstrzygnięty konkurs skierowany do uczniów klas pierwszych technikum i szkoły branżowej zatytułowany: “Wielcy polscy chemicy i ich odkrycia”.
Konkurs miał na celu wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia, kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz promowanie wartości wiedzy chemicznej w wymiarze osobowym i społecznym.
Prace w dowolnej formie (np. plakatu, prezentacji multimedialnej, portfolio) dotyczyły polskich chemików: Marii Curie-Skłodowskiej, Karola Olszewskiego, Zygmunta Wróblewskiego, Ignacego Mościckiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Ignacego Łukasiewicza, Kazimierza Funka, Wiktora Kemuli i Wojciecha Świętosławskiego.
Wyróżnione zostały prace uczniów ze szkoły branżowej: z klasy 1elm – Dominika Kaczmarczyka i Remigiusza Sieruty oraz z klasy 1obs – Aleksandry Iwon, Dawida Ulewicza, Łukasza Emilianowicza i Damiana Greifa.

Organizator konkursu: Elżbieta Świerkocka

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー