Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Szkolny Turniej Szachowy

Szkolny Turniej Szachowy

Opublikowano: 16-04-2018

16 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się Szkolny Turniej Szachowy. Najlepszym szachistą został Jakub Jaroszewicz z klasy 3Ea. Drugie miejsce zajął Karol Zapadka  z klasy 2Eb, a trzecie Jakub Kuczyński, również z klasy 3Ea. W zawodach wzięło udział 12 uczniów. Cenne nagrody dla zwycięzców w postaci multimetrów elektronicznych i fazera oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich pozostałych uczestników turnieju w postaci markowych neonowych wskaźników napięcia ufundował i wręczył razem z Panią Dyrektor Ewą Kaliszuk założyciel i właściciel firmy BARTBO – Pan Bartosz Bogucki. Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: Jerzy Piątczak i Kazimierz Szymański.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー