Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Opublikowano: 12-04-2018

12 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie został przeprowadzony test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Wzięło w nim udział dwunastu uczniów, którzy musieli wykazać się znajomością przepisów Kodeksu Drogowego i znajomością kolejności przejazdu pojazdu na skrzyżowaniu. Najlepszym okazał się Szymon Kluczyński z klasy 2Ea, a drugie miejsce zajęli ex aequo Adam Uranowski z klasy  2Eb i Kamil Chmielewski z klasy 3Eb. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Test zorganizowali i przeprowadzili: p. Jerzy Piątczak i p. Andrzej Kończyk

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー