Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Trzecie miejsce w turnieju motoryzacyjnym

Trzecie miejsce w turnieju motoryzacyjnym

Opublikowano: 21-04-2017

21 kwietnia 2017 r. odbył się finał powiatowy Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowali uczniowie klasy 2M: Patryk Sławiński, Jakub Górski i Damian Szalpuk. Drużyna pod przewodnictwem opiekuna Andrzeja Kończyka i Jerzego Piątczaka zajęła trzecie miejsce. Podczas zawodów sprawdzana była wiedza z zakresu historii motoryzacji, znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętności poprawnego zachowania się podczas udzielania pierwszej pomocy, jazdy na czas motorowerem oraz samochodem z tzw. talerzem Stewarda.

Zawody odbyły się w Zespole Szkół Samochodowych w Olsztynie. Patronowali im: Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー