Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Turniej gry planszowej „Czas na start-up”

Turniej gry planszowej „Czas na start-up”

Opublikowano: 26-11-2019

26 listopada 2019 r. młodzież Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie w ramach akcji edukacyjnej “Lekcje o funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III” uczestniczyła w turnieju gry planszowej “Czas na start-up”. Czteroosobowe drużyny gościł Hotel Omega w Olsztynie, w którym odbyły się dwie rozgrywki gry planszowej, na którą przyjechała młodzież z całego województwa warmińsko-mazurskiego ( w sumie 40 drużyn).

Kształcąc kompetencje kluczowe – inicjatywność i przedsiębiorczość – młodzież miała możliwość zdobywania umiejętności pracy w zespole, trenowała logiczne myślenie i zdolności analityczne, a przy tym doskonale się bawiła. Nasze dwie męskie drużyny, mimo ogromnego zaangażowania, ustąpiły żeńskiej drużynie z Liceum nr 12 w Olsztynie, która zdobyła najwięcej punktów w grze.

ZSM-E reprezentowali: : Sebastian Chirkowski, Maciej Jankowski, Dominik Lewandowski, Cezary Rafałowicz, Jakub Młynarski,  Filip Wasilewski, Konrad Witkiewicz i Jakub Piętka.

Koordynatorami akcji były: Anna Niska, Emilia Leśniewska-Dawidko i Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー