Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Udział w międzynarodowym projekcie “FOLM”

Udział w międzynarodowym projekcie “FOLM”

Opublikowano: 28-11-2019

W październiku 2019 r. rozpoczęliśmy udział w międzynarodowym projekcie „FOLM” (from outdoors to labour market – z natury do rynku pracy). Jest on realizowany przez Bank Żywności w Olsztynie, a jego celem jest udzielenie pomocy młodym ludziom w znalezieniu własnej drogi w systemie edukacji i rozwoju zawodowym.

Czterech uczniów ZSM-E spędziło 7 dni w lesie – wraz z trenerami, bez telefonów i Internetu. W dzień wyjazdu dostali odpowiednie wyposażenie i ustalili regulamin obozu. Zdobywali umiejętności m.in. rozpalania ognia krzesiwem, nawigowania mapą czy gotowania na ognisku.

Trenerzy każdego dnia prowadzili z uczestnikami sesje. Wspólnie przy ognisku rozmawiali m.in. o celach życiowych, uczuciach, potrzebach. Mimo końca października pogoda uczestnikom sprzyjała. Uczestnicy projektu wrócili po 7 dniach spędzonych w lesie – wypoczęci, zadowoleni, pełni pozytywnej energii oraz chęci do osiągania celów które sobie postanowili.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー