Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Udział w szkoleniu “Operator drona – zawód przyszłości”

Udział w szkoleniu “Operator drona – zawód przyszłości”

Opublikowano: 21-10-2021

21 października 2021 roku grupa uczniów ZSM-E w Olsztynie z klas 3elemos, 3elP, 3EbP oraz 3MaP wzięła udział w szkoleniu A1/A3 „ Zawód Przyszłości – Operator Drona”. Szkolenie odbyło się w Parku Naukowo Technologicznym w Olsztynie, gdzie firma szkoleniowa CamFLY przeprowadziła warsztaty. Uczestnicy zapoznali się z komercyjnym zastosowaniem dronów, ich rodzajem oraz wymaganymi uprawnieniami do ich użytkowania. Szkolenie było ciekawe, ponieważ uczniowie mogli w praktyce zastosować zdobytą wiedzę – nauczyli się latać dronem, projektować modele 3D oraz przygotowywać misje do wykonania przez drony. Szkolenie dawało również możliwość zdobycia uprawnień do pilotowania dronem o masie do 0,9 kg.

Organizator wyjścia: Andrzej Kończyk

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー