Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Udział w warsztatach „Zdrowo nakręcamy, jedz, ucz się i działaj”

Udział w warsztatach “Zdrowo nakręcamy, jedz, ucz się i działaj”

Opublikowano: 24-11-2021

17 i 24 listopada 2021 r.  młodzież z klas 4Mm i 1EaC ZSM-E w Olsztynie uczestniczyła w warsztatach  EIT FOOD “Zdrowo nakręcamy, jedz, ucz się i działaj” realizując jeden z etapów Projektu #AnnualFoodAgenda.
W pierwszej części warsztatów uczniowie zdobyli informacje dotyczące największego w Europie Środkowo-Wschodniej koncernu w segmencie spożywczym. Firma MASPEX jest właścicielem m.in. marek Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz. Druga część przeznaczona była na zasady żywieniowe zgodnie z talerzem zdrowia oraz modę na naturalność czyli 5 zasad ” zero waste”.
Podsumowaniem warsztatów był konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu. Nagrody trafią do Igora Butkiewicza (4Mm) i Bartosza Żubrowskiego (1Ea), którzy jak pierwsi udzielili poprawnych odpowiedzi.
Koordynatorem projektu była pani Anna Niska, a uczniów w warsztatach wspierali pani E. Świerkocka, pan G. Zasadowski i pan Marcin Turowski.

w1 w2

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー