Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano: 02-09-2019

2 września 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. O godz. 10.30 w szkolnej sali gimnastycznej powitani zostali uczniowie klas starszych, a o 11.00 klas pierwszych.
Po powitaniu gości, młodzieży, rodziców, grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły, głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Chamerska. Podczas uroczystości nie zabrakło refleksji dotyczącej 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, która była największym konfliktem zbrojnym w dziejach ludzkości.
Po zakończeniu uroczystości w sali gimnastycznej uczniowie spotkali się z wychowawcami.

Przygotowanie uroczystości: pani Beata Bartoś z uczniami: Jakubem Kolbergiem, Radosławem Bartoszkiem, Mateuszem Pękałą i Jakubem Zarzecznym.

Zajrzyj do szkolnej galerii: https://zsmeolsztyn.pl/galeria/rozpoczecie-roku-szkolnego-2019-2020-2/

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー