Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Opublikowano: 22-06-2018

22 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018.
Prowadzący – Elżbieta Świerkocka i Magdalena Kozłowska – powitali wszystkich zebranych: kierownictwo szkoły, grono pedagogiczne, pracowników niepedagogicznych, rodziców i uczniów. Szczególnie ciepło powitali pana Andrzeja Lange wraz z wychowankami – klasą 3eoz, dla której było to pożegnanie z murami szkoły.
Jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor Ewa Kaliszuk, która podsumowała mijający rok szkolny – dla olsztyńskiego „Energetyka” czas istotnych, wizerunkowych zmian związanych z realizacją inwestycji budowlanych.
Następnie nadszedł czas wręczenia nagród dla wyróżniających się uczniów. Dyrektor szkoły oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Marek Dziekoński nagrodzili najlepszego ucznia ZSM-E w roku szkolnym 2017/2018 – Jakuba Zuśkę z klasy 1Mm, który uzyskał średnią ocen 4,77 i jest kandydatem do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Za odwagę i postawę obywatelską nagrodę indywidualną otrzymał również uczeń klasy 2eoz Bartosz Orzoł. W dalszej kolejności nagrodzono uczestników i zwycięzców konkursów, olimpiad i zawodów sportowych. Ważnym punktem uroczystej gali było wręczenie świadectw i pożegnanie uczniów klasy 3eoz Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 w Olsztynie.
Zgodnie z postanowieniami Kapituły klasy mundurowej awans na stopień starszego szeregowego otrzymali następujący uczniowie: Krystian Jaśkiewicz, Jakub Zuśka, Przemysław Mazur i Patryk Kozieł.
Prowadzący uroczystość pożegnali zebranych życzeniami udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Zobacz zdjęcia w szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/zakonczenie-roku-szkolnego-2017-2018/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー