Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Uroczystość wyświęcenia Ks. Janusza Ostrowskiego

Uroczystość wyświęcenia Ks. Janusza Ostrowskiego

Opublikowano: 21-04-2018

21 kwietnia 2018r. odbyła się w Bazylice Konkatedralnej Św. Jakuba w Olsztynie uroczystość wyświęcenia Ks. Janusza Ostrowskiego na biskupa pomocniczego. W uroczystości uczestniczyły władze rządowe i samorządowe, organizacje, instytucje, szkoły, placówki oświatowe, rodzina
i przyjaciele ks. Janusza Ostrowskiego oraz Olsztynianie, których życzeniem był udział w tak niecodziennym wydarzeniu. Podczas uroczystości obecny był Poczet Sztandarowy ZSM-E w Olsztynie pod opieką p. Sławomira Raczyńskiego. Po zakończeniu mszy świętej dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk, przedstawiciele Rady Pedagogicznej, w tym emerytowani nauczyciele, jak również koledzy szkolni Ks. Biskupa Janusza Ostrowskiego przekazali kapłanowi kwiaty oraz list gratulacyjny. Ks. Biskup Janusz Ostrowski jest absolwentem Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. T. Kościuszki
w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー