Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » V Halowy turniej piłki nożnej Jeziorany 2018

V Halowy turniej piłki nożnej Jeziorany 2018

Opublikowano: 22-02-2018

22 lutego 2018 r. w hali OSiR w Jezioranach odbył się pod patronatem Burmistrza Jezioran V Halowy Turniej Piki Nożnej Chłopców „Jeziorany 2018”. W turnieju uczestniczyły drużyny szkół ponadgimnazjalnych powiatu olsztyńskiego: ZS Dobre Miasto, ZS Olsztynek, ZSM-E Olsztyn, ZSP w Jezioranach, ZS w Jezioranach oraz Gimnazjum w Olsztynku. Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie zdobyli II miejsce, a tytuł najlepszego zawodnika zawodów oraz statuetkę ufundowaną przez Dyrektora ZSP w Jezioranach otrzymał Grzegorz Jakobson.
Drużyna ZSM-E w Olsztynie wystąpiła w składzie: Grzegorz Jakobson, Dawid Prus, Damian Szalpuk, Michał Malinowski, Przemysław Orzoł, Cezary Niksa, Szymon Wiśniewski, Marek Bartoszek, Radosław Bartoszek, Jakub Kolberg i Maciek Ziemak. Opiekunem był pan Grzegorz Zasadowski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー