Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » V ogólnopolska konferencja naukowa – “Działalność organizacji pozarządowych”

V ogólnopolska konferencja naukowa – “Działalność organizacji pozarządowych”

Opublikowano: 20-10-2017

20 października 2017 r. przedstawiciele społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie wraz z paniami Marią Świerkowską i Sylwią Narbut zostali zaproszeni na V OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ – DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – “Organizacje pozarządowe na rzecz społeczeństwa obywatelskiego”.
Przybyłych gości i uczestników przywitał prof. dr hab. Piotr Majer, kierownik Katedry Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego WPiA UWM, a wystąpienia okolicznościowe wygłosili: Mirosław Wróblewski – Przedstawiciel Rzecznika Praw Obywatelskich, Dyrektor Zespołu Prawa Konstytucyjnego, Międzynarodowego i Europejskiego oraz Michał Wypij, Doradca Wiceprezesa Rady Ministrów.
W części wykładowej niezmiernie ciekawe było wystąpienie pani Darii Marii Śliwińskiej na temat “Rola organizacji pozarządowych na rzecz przestrzegania praw człowieka w XXI wieku” oraz Pani Eleny Kucheryvaya na temat “Znaczenie działalności organizacji pozarządowych na rzecz integracji europejskiej i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w UE”.
Wykłady były bardzo interesujące i już dzisiaj czekamy na VI konferencję naukową UWM.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー