Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » V Ogólnopolskie Zawody Smoczych Łodzi

V Ogólnopolskie Zawody Smoczych Łodzi

Opublikowano: 07-04-2017

7 kwietnia 2017 r. w olsztyńskiej Aquasferze odbyły się V Ogólnopolskie Zawody Smoczych Łodzi. Rywalizowały ze sobą załogi szkół ponadpodstawowych. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowały dwie załogi – w kategorii MIKST (załoga mieszana – damsko-męska) oraz kategorii OPEN (sześciu chłopców). W kategorii MIKST reprezentacja ZSM-E zajęła piąte miejsce, natomiast w kategorii OPEN trzecie.
Reprezentacja Olsztyńskiego „Energetyka”: Sandra Antosiak, Daria Ryk, Grzegorz Jakobson, Damian Waśkiewicz, Adrian Stachyra, Robert Łukasik, Cezary Niksa, Patryk Sagała, Mariusz Pietrzak, Michał Czajkowski, Damian Szalpuk, Przemysław Orzoł, Dariusz Ćwiek, Łukasz Przybysz, Michał Grabowski, Szymon Kluczyński, Tomasz Pasymowski. Opiekunem drużyny był Jerzy Piątczak.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー