Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » VI Gala “Pracodawca Przyjazny Szkole”

VI Gala “Pracodawca Przyjazny Szkole”

Opublikowano: 30-05-2019

30 maja 2019 r. w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyła się szósta gala „Pracodawca przyjazny szkole”. W czasie uroczystości Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie reprezentowała pani Dyrektor Katarzyna Chamerska oraz delegacja kilkunastu uczniów naszej szkoły pod opieką pani Moniki Pęgier. Uroczystość otworzyła pani wiceprezydent Ewa Kaliszuk częstując wszystkich przepysznym tortem. Uroczystość uświetnił występ muzyczny uczennicy Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych oraz dziewcząt z Olsztyńskiego Pałacu Młodzieży. Pan prezydent Piotr Grzymowicz wręczając statuetki dziękował w ten sposób przedsiębiorcom i pracodawcom, których wkład w kształcenie zawodowe uczniów zasługuje na szczególne wyróżnieni.
W tym roku w branży elektryczno-energetycznej za wieloletnią współpracę z naszą szkołą nagrodę otrzymała firma ELTEL Networks Energetyka S.A. w Olsztynie, a statuetkę odebrał Pan Henryk Urban – Dyrektor ELTEL Networks.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー