Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » VI Młodzieżowy Dzień z Doradcą Zawodowym

VI Młodzieżowy Dzień z Doradcą Zawodowym

Opublikowano: 20-10-2017

20 października 2017 r. uczniowie klasy maturalnej z Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wraz z doradcą zawodowym – p. Sylwią Narbut i nauczycielem podstaw przedsiębiorczości – p. Elżbietą Świerkocką uczestniczyli w VI Młodzieżowym Dniu z Doradcą Zawodowym.
Spotkanie, zorganizowane z inicjatywy Miejskiego Urzędu Pracy w Olsztynie i Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego, miało miejsce w Zespole Szkól Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.
Młodzież na spotkaniach warsztatowych miała możliwość określić swoje predyspozycje zawodowe i osobowościowe, zapoznać się z prawami rządzącymi rynkiem pracy, wymaganiami pracodawców i aktualnymi tendencjami rozwojowymi.
Spotkanie to na pewno ułatwiło uczniom dokonanie trudnego wyboru, jakim jest planowanie dalszej ścieżki zawodowej.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー