Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » VII Dzień z Doradcą Zawodowym

VII Dzień z Doradcą Zawodowym

Opublikowano: 17-10-2018

17 października 2018 r. uczniowie klasy 4Ea i 4M Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w VII Dniu z Doradcą Zawodowym. Wydarzenie odbywało się w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie w ramach Tygodnia Kariery, który wraz z Miejskim Urzędem Pracy był jego organizatorem.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach o różnorodnej tematyce – szczególnie atrakcyjnej dla młodego człowieka, który już niedługo znajdzie się na rynku pracy. Nasi maturzyści wybrali następujące warsztaty: „Dokumenty aplikacyjne wizytówką młodych na rynku pracy”, „Rozmowa kwalifikacyjna szansą dla młodych”, „Pokolenie „Z” szuka pracy”, „Nowoczesne metody poszukiwania pracy” oraz „Czy nadaję się na przedsiębiorcę? Własna firma – wyzwanie dla młodych”.
Organizatorami wyjścia były: pani Sylwia Narbut i pani Olga Witkiewicz-Bury.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー