Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Warsztaty “Nowe widnokręgi – zrozumieć media”

Warsztaty “Nowe widnokręgi – zrozumieć media”

Opublikowano: 30-10-2019

30 października 2019 r. uczniowie klasy 2Mm i 2Eb Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych dla młodzieży zatytułowanych „Nowe widnokręgi – zrozumieć media”, które odbyły się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Tematyka warsztatów to Ich celem było przybliżenie młodzieży pracy z obrazem i dźwiękiem.

Prowadzący (wykładowcy i szkoleniowcy z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – redaktorzy, dziennikarze i montażyści) prezentowali młodzieży, co można zrobić z dźwiękiem i obrazem i jaki ma to wpływ na odbiorców. Uczniowie dowiedzieli się , że  70% każdego przekazu stanowi obraz, 23%- dźwięk , a treść zaledwie 7%.

Atrakcją była możliwość zobaczenia wozu transmisyjnego oraz pracy operatorów. Na zakończenie odbyła się prezentacja materiału prasowego, radiowego i telewizyjnego przygotowanego przez uczestników warsztatów.

Opiekunowie: Magdalena Kozłowska, Beata Bartoś.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー