Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Warsztaty “Programować każdy może”

Warsztaty “Programować każdy może”

Opublikowano: 05-04-2019

5 kwietnia 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie: Kacper Oleszczak, Filip Schmidt, Michał Rydel, Michał Kuck i Patryk Ordoński wzięli udział w warsztatach „Programować każdy może”. Celem warsztatów było praktyczne przedstawienie programowania, jako procesu wspomagającego rozwiązywanie problemów i myślenia algorytmicznego w nauce każdego przedmiotu. Uczniowie zapoznali się z podstawowymi elementami nauki programowania z wykorzystaniem komputera i narzędzi online. Warsztaty odbywały się podczas Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Zawodowego.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー