Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Ważny komunikat dotyczący zajęć praktycznej nauki zawodu

Ważny komunikat dotyczący zajęć praktycznej nauki zawodu

Opublikowano: 07-02-2018

Informuję, że od dnia 12 lutego 2018r. (poniedziałek) zajęcia praktycznej nauki zawodu, które odbywają się w warsztatach szkolnych zostaną przeniesione do Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Marii Zientary Malewskiej 65. Zajęcia odbywające się w pracowni elektrycznej odbywać się będą w budynku szkoły.

Do miejsca zajęć dojeżdżamy autobusem nr 116 tylko w wybranych porach zgodnie z planem zajęć warsztatowych. Rozkłady jazdy uczniowie otrzymują od wychowawców, w szczególnym przypadku są dostępne w sekretariacie szkoły lub w Internecie. Bardzo proszę o wyjątkową dyscyplinę w okresie zajęć w miejscu zastępczym, gdyż poza wyznaczonymi porami nie będą kursować inne autobusy.

Uczniowie, którzy mieszkają w okolicach Barczewka – Nikielkowa być może będą mieli również możliwość korzystania z busa należącego do firmy Inter – Trans. Na trasie busa nie ma zlokalizowanego przystanku przy Centrum Kształcenia, zatem możliwość wysiadania i wsiadania można uzgodnić osobiście z przewoźnikiem. Bus kursuje na trasie Dworzec – Nikielkowo zgodnie z ustalonym przez siebie rozkładem jazdy.

Uczniowie, którzy będą dojeżdżać własnym samochodem parkują auta wyłącznie na parkingu przeznaczonym i oznakowanym dla nauczycieli.

Dyrektor szkoły

Ewa Kaliszuk

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー