Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » WEWNĘTRZNY TYDZIEŃ KARIERY

WEWNĘTRZNY TYDZIEŃ KARIERY

Opublikowano: 22-04-2022

Od 20 do 22 kwietnia 2022r. uczniowie klasy 4 Mm, 4 Eab, 3 elemos, 3 elP oraz 3 EaG  w ramach Wewnętrznego Tygodnia Kariery uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami : Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie,  Państwowej Inspekcji Pracy, Wojsk Obrony Terytorialnej, Krajowej Administracji Skarbowej, Urzędu Pracy i OHP w Olsztynie.

Od kpt. Łukasza Węglewskiego oraz szer. Macieja Lewandowskiego uczniowie dowiedzieli się, co zrobić, żeby zostać żołnierzem Rzeczypospolitej. Szer. Kacper  Sułkowski, kpr. Iwona Fysz oraz kpr. Patryk Struszewicz wyjaśnili,  na czym polega służba w wojskach obrony terytorialnej.

Pan Jacek Żerański poinformował młodzież ZSM- E o formach zatrudnienia, natomiast panie Edyta Głowacka oraz Beata Drej – Wojciechowska przybliżyły uczniom najkorzystniejsze formy opodatkowania małych i średnich przedsiębiorstw,  opowiedziały, jakie obowiązki względem Urzędu Skarbowego ma osoba zakładająca działalność oraz kiedy i na jakich zasadach trzeba posiadać kasę fiskalną.

Spotkanie z paniami: Martą Piskorz oraz Agnieszką Gawin- Citko przybliżyło uczestnikom usługi i instrumenty realizowane przez Urząd Pracy w Olsztynie.

W trakcie spotkań działał punkt konsultacyjno – informacyjny OHP w osobach:  pani Iwony Rudowskiej, Ewy Kraszewskiej – Witalskiej, Magdy Płoskońskiej, Pauliny Augustyniak oraz pana Daniela Czapiewskiego.

Dziękujemy naszym prelegentom za inspirujące spotkania oraz nauczycielom i uczniom za aktywne uczestnictwo.

 

Organizator: pani Emilia Leśnikowska – Dawidko we współpracy  z paniami: Katarzyną Ostowską, Anną Niską, Reginą Dawidczyk, Moniką Zielińską.

tydzien_kariery tydzien_kariery1 tydzien_kariery2 tydzien_kariery3 tydzien_kariery4 tydzien_kariery5 tydzien_kariery6 tydzien_kariery7 tydzien_kariery8 tydzien_kariery9

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー