Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w olsztyńskim Energetyku

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w olsztyńskim Energetyku

Opublikowano: 02-01-2017

Informujemy, że 13 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbędzie się Impreza Zamknięta 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po ubiegłorocznym, wzorowo przeprowadzonym finale ponownie zawiązuje się „Energetyk Sztab Olsztyn” – tym razem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to 25 lat pięknej historii niesienia pomocy i budowania wspólnoty obywatelskiej w Polsce. Cieszymy się, że olsztyński „Energetyk” również współtworzy to dziedzictwo.
„Energetyk Sztab Olsztyn” to: Piotr Konarzewski (szef sztabu), Katarzyna Chamerska, Elżbieta Bohdanowicz i Małgorzata Zielska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー