Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wielki Konkurs Wiedzy Technicznej

Wielki Konkurs Wiedzy Technicznej

Opublikowano: 13-03-2018

13 marca 2018 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych odbył się „Wielki Konkurs Wiedzy Technicznej”. Skierowany był on do wszystkich uczniów uczących się w szkole. Pytania konkursowe obejmowały zagadnienia z ogólnej wiedzy technicznej z każdej dziedziny życia. Najlepszym „technikiem” okazał się Jakub Górski, uczeń klasy 3M. Nagrodzenie zwycięzcy miało miejsce podczas szkolnego Dnia Mechanika, 16 marca 2018 r. Nagrodę główną – miernik Digital Multimeter – wręczył koordynator konkursu pan Andrzej Gajewski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy rozległej wiedzy technicznej!

Wyniki „ Wielkiego Konkursu Z Wiedzy Technicznej”

I miejsce zdobył uczeń kl.3M Jakub Górski uzyskując 22 pkt.
II miejsce- Mateusz Rogowski -kl. 3M -22 pkt.
III miejsce Maksymilian Kasprzyk -3M 21 pkt.

Konkurs zorganizowali: Andrzej Gajewski, Andrzej Kończyk, Jacek Pikora

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー