Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wizyta przedstawicieli Krajowej Izby Administracji Skarbowej

Wizyta przedstawicieli Krajowej Izby Administracji Skarbowej

Opublikowano: 19-12-2019

19 grudnia  2019 r. nasza szkoła gościła panią Martę Rosiak – oficera prasowego z Krajowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie  oraz pana  rewidenta Jana Golę – starszego specjalistę Służby Celno – Skarbowej. W trakcie spotkania  uczniowie kl. 2elm oraz 2Mm  pogłębili swoją wiedzę na temat codziennych zadań wykonywanych przez celników. Jednak największą atrakcją podczas wizyty gości był bez wątpienia pies służbowy. Czworonożny celnik dał prawdziwy popis swoich umiejętności.

Organizatorzy: Anna Niska, Monika Zielińska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー