Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Praktyka studencka w ramach projektu DeutschPlus

Praktyka studencka w ramach projektu DeutschPlus

Opublikowano: 13-10-2020

Fidelia Gosda, studentka z Padeborn, spędzi w Olsztynie najbliższe miesiące oraz odbędzie swoją praktykę w naszej szkole. Dzisiaj niektórzy uczniowie mieli okazję poznać studentkę osobiście. Fidelia studiuje na 5. roku germanistyki. Drugim przedmiotem, którego będzie mogła nauczać jest religia. Mamy nadzieję, że zdobędzie tutaj cenne doświadczenia i miłe wspomnienia. Osoby, które chciałyby nauczyć Fidelię podstaw polskiego zapraszamy do kontaktu z p.Katarzyną Winiarską. Z powodów bezpieczeństwa Pani Gosda została przebadana na COVID-19. Test wyszedł negatywnie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー