Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wizyta w „Arce”

Wizyta w „Arce”

Opublikowano: 14-12-2018

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do uszczęśliwiania innych. Pamiętali o tym uczniowie klasy 4M Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie, którzy 14 grudnia 2018 r. pod opieką M.Kozłowskiej i R. Dawidczyk odwiedzili Dom Dziennego Pobytu Dziecka ”Arka”. Wolontariusze wspólnie z dziećmi najmłodszej grupy przedszkolnej wykonywali świąteczne ozdoby, które zawisły na przedszkolnej choince. Były też świąteczne życzenia i prezenty zakupione przez wolontariuszy, a na koniec – wspólna zabawa.
Spotkanie dostarczyło wszystkim wiele radości. Otrzymaliśmy zaproszenie na kolejne spotkanie.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー