Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wizyta w Domu Opieki „Laurentius”.

Wizyta w Domu Opieki „Laurentius”.

Opublikowano: 30-11-2018

30 listopada 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie – po raz kolejny – mieli okazję gościć w Domu Opieki „Laurentius”. Uczniowie klas: 2Ebs i 4M przygotowani przez p. B. Bartoś, M. Kozłowską, E. Świerkocką i W. Kamińskiego zaprezentowali montaż słowno- muzyczny o tematyce patriotycznej oraz dotyczący postaci Wielkiego Polaka – Świętego Jana Pawła II.
Wielką atrakcją były występy muzycznie uzdolnionych uczniów: Jakuba Zarzecznego (saksofon) i Bartosza Kuka (gitara). Mieliśmy również okazję do wspólnej zabawy podczas rozwiązywania testu wiedzy o św. J.P.II. Mieszkańcy „Laurentiusa” wykazali się ogromną wiedzą, a uczniowie Energetyka umiejętnością współpracy. Niesamowitych wrażeń dostarczyła nam zabawa polegająca na odgadywaniu tytułów pieśni patriotycznych.
Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Były momenty wzruszeń, ale i chwile bardzo radosne. Cieszymy się, że mogliśmy podarować swój czas oraz podzielić się swoimi talentami.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー