Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wizyta w Muzeum Przyrody

Wizyta w Muzeum Przyrody

Opublikowano: 12-12-2018

12 grudnia 2018 r. w ramach edukacji przyrodniczej uczniowie z klasy pierwszej w zawodzie technik elektryk odwiedzili Muzeum Przyrody. Uczniom podczas tej ciekawej lekcji przyrody przedstawiono gatunki zwierząt wytępionych i wymarłych na Warmii i Mazurach (np. tur, niedźwiedź brunatny, żbik, norka europejska, drop, orzeł przedni, kraska) oraz gatunki silnie zagrożone wyginięciem ( np. ryś, popielica, cietrzew, rybołów, puchacz, sokół wędrowny). Niewątpliwie dużą atrakcją było zobaczyć z bliska żubra i “spojrzeć w oczy wilkowi”.

W tej ekologicznej podróży towarzyszyły uczniom panie: Regina Dawidczyk i Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー