Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wizyta w Planecie 11

Wizyta w Planecie 11

Opublikowano: 21-11-2018

21 listopada 2018 r. młodzież Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie, w ramach realizacji kompetencji “ekspresja kulturalna”, odwiedziła nowoczesną, wyjątkową i łamiącą stereotypy bibliotekę mulitimedialną – Planeta 11. Prowadząca spotkanie w profesjonalny sposób wprowadziła młodzież w ofertę Planety 11, gdzie oprócz miłośników książek swoje miejsce znajdą gracze, kinomani oraz melomani. Instytucja oferuje także całą gamę ciekawych zajęć: Planetarny Klub Filmowy, warsztaty z zakresu Fototerapii czy otwarte wykłady. Na zakończenie młodzież obejrzała wystawę poświęconą Naczelnikowi Państwa Polskiego J. Piłsudskiemu oraz wystawę o kosmosie.

Opiekunami młodzieży były: Maria Świerkowska i Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー