Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wizyta w Przedszkolu Miejskim nr 39

Wizyta w Przedszkolu Miejskim nr 39

Opublikowano: 02-12-2019

2 grudnia 2019 r. w  ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom uczniowie naszej szkoły –Mateusz Grzeszczyk,  Filip Schmidt i Patryk Ordoński odwiedzili  młodszych kolegów i koleżanki z Przedszkola Miejskiego nr 39 w Olsztynie . Młodzież zaprosiła dzieci do wspólnego czytania bajki pt. „ Skąd Święty Mikołaj bierze prezenty”, przeprowadziła zajęcia plastyczne  i artystyczne. Spotkanie z książką sprawiło dzieciom wiele radości.

Organizatorzy: Anna Niska, Monika Zielińska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー