Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wizyta w szpitalu

Wizyta w szpitalu

Opublikowano: 20-12-2017

20 grudnia 2017r klasa 1Ebs pod opieką p. Beaty Bartoś oraz p. Magdaleny Kozłowskiej odwiedzili chorych pacjentów w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w ramach współpracy z Fundacją „Serduszko”. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali dzieciom prezenty w postaci poduszek i piórników własnoręcznie uszytych przez mamę dwóch uczniów p. Annę Bartoszek. Przekazali również kwotę pieniężną – dar serca dla Fundacji „Serduszko”. Pani Prezes fundacji p. Iwona Woźniak opowiedziała młodzieży o zasadach działania fundacji. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Wspaniale jest pomagać!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー